O nas

Miło mi powitać Was na stronie Willi Vinci, klimatycznego domu wakacyjnego położonego w miejscowości Rozewie na Kaszubach w woj.pomorskim. Nie jesteśmy typowym pensjonatem , oferujemy wyższy wymiar odpoczynku, niepowtarzalny klimat i i życzliwą atmosferę. U nas czas płynie jakby wolniej...

Stworzyłam miejsce - wyjatkowy kawałek świata z dala od wielkomiejskiego życia, gdzie usłyszysz poranny śpiew ptaków, W lecie znajdziesz tam maliny i jeżyny, a jesienią mnóstwo grzybów, nawet tuż obok domu. Przy odrobinie szczęścia możesz zobaczyć wiewiórki wspinajace sie po świerkach w ogrodzie.

Willa Vinci powstała w 2009 roku, wybudowana z miłości do przyrody, morskiego klimatu i panującego tam spokoju. Już na etapie pomysłu chciałam, aby był to dom otwarty - przyjazny dla wszystkich, którzy pragną zaznać spokoju, ciszy absolutnej i zbliżyć się do przyrody na wyciągnięcie ręki.

Opinie klientów, którzy odwiedzili ten dom utwierdzają mnie w przekonaniu, że wybrałam właściwa droge...

Dziekujemy tym, którzy skorzystali z gościnności Willi Vinci i zapraszamy każdego, kto choć przez chwilę zechce poczuć ten klimat, na moment zatrzymać i uciec przed prozą życia codziennego.